);

tes

Praktyka,której można zaufać

klikadziesiąt przeszkolonych firm

z zakresu obsługi klienta, komunikacji i sprzedaży

Aktualnie dostępne szkolenia

Profil osobowości

Lepsze rozumienie siebie i innych, dzięki poznaniu typów zachowań Dominującego (D), Inicjatywnego (I), Stałego (S), Korygującego (K)

Profil stresu zawodowego i prywatnego

Lepsze rozumienie siebie i innych, dzięki poznaniu typów zachowań Dominującego (D), Inicjatywnego (I), Stałego (S), Korygującego (K)

Sprzedaż

Zwiększenie efektywności kontaktu z klientami. Zwiększenie sprzedaży. Gry szkoleniowe z tematyki sprzedażowej, komunikacji i współpracy.

Rekrutacja

Pozbądź się ograniczających przekonań przy wyborze kandydatów

Twoja osobowość w stresie

Zapanuj nad stresem dzieki Twojej osobowości

Profil zachowania

Naucz się dopasowywać różne aspekty osobowości do zmieniających się okoliczności

Strategia rozmów telefonicznych

Narzędzie pracy przeznaczone dla konsultantów, trenerów oraz coachów telemarketingu. Narzędzie, które z powodzeniem można stosować w sytuacji pozyskiwania, obsługi i negocjacji telefonicznych z klientami. Sprawdza się także na stanowiskach administracyjnych i posprzedażowej obsługi klientów.

Strategia skutecznej współpracy w zespole

Dobry zespół jest jak układanka: wszystkie elementy muszą do siebie pasować. To narzędzie pozwoli przyjrzeć się pracy swojego zespołu. Ocenić, czy procesy zachodzące w zespole są czytelne. Pozwoli tez określić atuty i potencjał do rozwoju swojego zespołu.

Praktyka i doświadczenie

Przez blisko 20 lat pracowałem w usługach skupionych na obsłudze Klienta. Przeprowadziłem kilka tysięcy rekrutacji na stanowiska administracyjne i specjalistyczne oraz niższego i wyższego szczebla zarządzania. To był czas intensywnego poznawania potrzeb klientów i szukania rozwiązań. To był czas, kiedy uczyłem się pracy z Klientami. Dzisiaj dzielę się tą wiedzą i sposobami w jaki skutecznie pracować w obszarze usług. Dodatkowo moje szkolenia wspieram narzędziami persolog®, które w innowacyjny sposób pomagają spojrzeć na obsługę klienta, sprzedaż, rekrutacje i rozwój biznesu w oparciu o ludzi.

"Ludzie, którzy zajmują się tym, co najistotniejsze, bezpiecznie osiągają swoje cele."

j.w. goethe

Nasi wybrani klienci