);

biznes budują ludzie

Moveo HR powstało na bazie ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w branży HR i inspiracji, którą czerpię od od samego początku pracy z ludźmi.

W pracy z Klientem kluczowe są zaufanie, jakość, relacje, sukces

Nazywam się Piotr Meller. 

Od 2002 roku zawodowo związany jestem branżą zarządzania zasobami ludzkimi. Przez 15 lat pracowałem w największych międzynarodowych korporacjach, które do dzisiaj zajmują się rekrutacją, outsourcingiem, pracą tymczasowa i szkoleniami.

Z wykształcenia jestem Socjologiem. Ukończyłem także studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Aktualnie jestem słuchaczem studiów podyplomowych MBA na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem.

Od 2017 roku pracuję w branży szkoleń i rekrutacji. 

Specjalizuję się w zagadnieniach komunikacji w biznesie, obsługi klienta, zwiększania efektywności w sprzedaży, budowaniu zespołów i zarządzaniu zespołami. 

Jestem certyfikowanym trenerem persolog® w zakresie: 

  • Profili osobowości  D-I-S-K 
  • Dynamiki stresu 
  • Zarządzania czasem
  • Profil nastolatka

Dzięki stosowanym narzędziom persolog® szkolenia są wartościowe i dają praktyczną wiedzę z zakresu prowadzenia biznesów.

Moveo HR stworzyłem po to, by dzielić się z Klientami zdobytym doświadczeniem i wiedza biznesową oraz by przekładać ją na zwiększenie efektywności w zespołach moich Klientów i ich samych. 

Poznanie siebie to inwestycja

Cześć, nazywam się Dominika Meller.

Z zawodu jestem radcą prawnym i od 2009 roku zajmuję się doradztwem prawnym dla biznesu. Obsługuję zarówno korporacje, jak i początkujących przedsiębiorców. Jestem także słuchaczem studiów podyplomowych MBA na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem.

Dlaczego zostałam trenerem profili osobowości oraz dynamiki stresu persolog®?

Postanowiłam zrobić test osobowości oparty na czterech typach zachowań D-I-S-K. Dowiedziałam się, jakim jestem typem osobowości i jakie są moje mocne strony, ale też tego, że osoby które mnie otaczają mogą być podobni lub zupełnie inni, niż ja. Tym samym mogą inaczej postrzegać rzeczywistość, mieć inne potrzeby, zdolności.

Mimo, że od blisko dwudziestu lat pracowałam z ludźmi, dopiero test osobowości pozwolił mi ich zrozumieć. Nauczyłam się prawidłowo komunikować i wykorzystywać swoje mocne strony. Miało to realne przełożenie na mój biznes – rozwój firmy, lepszą obsługę klienta, budowanie zgranego i efektywnego zespołu.

Odpowiadając na swoje wewnętrzne potrzeby przeszłam szkolenie, tym razem z dynamiki stresu. Obecny świat za szybko pędzi. Jesteśmy wciąż bombardowani milionem informacji, interakcji. To powoduje, że skala stresu jakiego doświadczamy stale przekracza swoje granice.
Stres jest potrzebny, motywuje, zmusza do działania i obrony. Jeżeli jest go jednak zbyt wiele, powoduje nieproduktywne działania, hamuje rozwój lub pcha do destrukcyjnych zachowań.

Dlatego uczę, jak można zapanować nad stresem, uniknąć wypalenia zawodowego, czy osobistego. Uważam, że wiedza o sobie samym jest potężnym narzędziem. A jeżeli do tego umiemy okiełznać stres, to nic nie już nie może powstrzymać naszego rozwoju.

A dlaczego właśnie system persolog?
Ponieważ dostarcza konkretnych narzędzi, gotowych do wdrożenia w życiu osobistym i biznesie.

Szkolenia

Szkolę pracowników w oparciu o metodologię D-I-S-K persolog®. Zajmuję się profilami osobowości, dynamiką stresu, komunikacją i sprzedażą.

Wsparcie biznesu

Przyglądamy się tym procesom biznesowym w firmie, które są oparte na relacjach interpersonalnych.

Rekrutacje

Poszukujemy kadry na stanowiska administracyjne, managerskie, obsługi klienta, sprzedażowe i specjalistyczne.

Moi wybrani klienci