);

biznes budują ludzie

Moveo HR powstało na bazie ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w branży HR i inspiracji, którą czerpię od od samego początku pracy z ludźmi.

W pracy z Klientem kluczowe są zaufanie, jakość, relacje, sukces

Praca w korporacjach nauczyły mnie uporządkowania, poszanowania procedur i odpowiedzialnego podejścia do zleceń. Praca z Klientami pokazała mi wartość relacji i słuchania potrzeb. Zdecydowałem się oba podejścia połączyć na gruncie własnej firmy. Dlatego powstało Moveo HR.

Właśnie dlatego w trakcie ponad dwóch dekad pracy w branży HR, moi Klienci wielokrotnie wracali do współpracy. Dzięki wspólnym rozmowom, wypracujemy cele dla pracy z Tobą i Twoim zespołem. Poznam Twoje potrzeby biznesowe i Twoje oczekiwania w stosunku do zespołu. Na tej podstawie przygotujemy plan na rozwój Twojej firmy.

Jako certyfikowany trener persolog® D-I-S-K profile osobowości oraz persolog®  dynamika stresu, pomagam swoim Klientom w lepszym rozumieniu swojego zachowania, zachowania pracowników oraz Klientów, dzięki czemu potrafią podnosić wydajność firm budując silniejsze relacje. Potrafią też opracować strategię świadomego działania poprzez zachowanie.

Szkolenia

Szkolę pracowników w oparciu o metodologię D-I-S-K persolog®. Zajmuję się profilami osobowości, dynamiką stresu, komunikacją i sprzedażą.

Wsparcie biznesu

Przyglądamy się tym procesom biznesowym w firmie, które są oparte na relacjach interpersonalnych.

Rekrutacje

Poszukujemy kadry na stanowiska administracyjne, managerskie, obsługi klienta, sprzedażowe i specjalistyczne.

Moi wybrani klienci